********Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!

Pššt...zdraví odpočívá -25.3.15

25. března 2015 v 18:00 | angelxheart |  Historie mého života
Náplní mého dne byla návštěva doktorky, která mi potvrdila že jsem nemocná (ha ha ha) a předepsala mi tucty farmaceutických sajrajtů... dokonce i hormony.... SE POORALA? pardon...ale myšlenka že bych JÁ, JÁÁ měla brát nějaké hormony je mi zcela cizí. Je to byznys no...farmaceutický podělaný byznys, který si pěstuje nemocné lidi.... jakmile člověk začne být mín a mín nemocnej -jako tet já- tak do něj těch sraček chtěj narvat ještě víc... To je PRŮŮSER, já sem nachlazená, to je životu nebezpeční, hned musim začít žrát hormony a antibiotika....mě bolí hlava, mam rýmu z ní oteklou sliznici, kašel, hleny... na to jako umřu? To jsou nutný hned takový sajrajty abych snad zdechla rychejc a tolik se netrápila? co DOKTOŘI?!
Samozřejmě sem si pořídila nějaké přírodnější a LEVNĚJŠÍ léky na tu sliznici -jako nebudu utrácet přes 500kč za ještě větší zničení jater...
Bolest hlavy se vyléčí spánkem, psaním, posloucháním hudby apod. -prostě klidem. Rýma, kašel se vyřeší napařováním a pitím zázvorovího čaje a česnekový polívky a Echinaceou a hlavně EFT. Pak sem šla s přátelema do zoo...protože sem si šla koupit mnamky do Tesca a srazila sem se tam se Š. a jejíma dětma a tak sem se tady nechala přemluvit a šla sem s nima...šla tam i J. a ta je odborníkem na kyvadýlko... a řekla, že mě trochu poléčí a dodá mi energii...tak sme tak kecali a řekli si pár mouder...Moje kamarádka L. jede totiž zas do Afriky se svojí mámou, má to zadara, nabídnuto od faráře, když si to odpracují -stavění domova, škol...pomoc chudým...
A víte kam jede?
Kde byl jeden z posledních teroristyckých útoků?
No?

pořád nic?
Tak fajn, jede do...................................TANZÁNIE! bum, ratata....a do hlavního města, na hl. města přece žáááádné útoky nejsou ne? Tak doufam, že si tam nenajde zase nějakýho muslimskýho.... trusíka... jako minule...bude tam měsíc a já se budu ZASE strachovat, nejradši bych tam jela s ní, abych na ni dohlédla...když ji unesou, tak se spakuju a pojedu tam! -tsss...budou mít o jednu "křesťanskou zlatovlasou krasavici" navíc Mrkající -myslim tim sebe mimochodem....protože L. je mulatka.

Tet sem si pustila francouzský film "Nádherná zelená" možná napíšu/budu připravovat nějaké články ale hlavně budu..................SPÁÁÁÁÁÁÁÁT a nazdar bazar :)
/omlouvám se za pravopisné chyby/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama