********Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!

Únor 2015

vtipy arabové, čápi, Blázen,ovce a Pepíček

5. února 2015 v 22:42 | angelxheart |  Vtipy
Angličan, Američan a Čech se vsadí, kdo má nejlépe zajištěné auto, když ho zapomene zamknout. Angličan: "Automaticky se mi zamkne za 1minutu." Američan: "Mě za půl minuty." a Čech:"Moje auto se během chvíle stává nevidotelným a už ho nikdy neuvidím."

Jde blázen po ulici a na vodítku má cihlu. Policista si z něj udělá legraci a říká: "Vy máte ale pěkného pejska." blázen na to rozčileně: "Děláte si legraci? Nevidíte, že je to cihla?" Policista naštvaně odchází a blázen spiklenecky mrkne na cihlu: "To jsme ho ale vypekli, viď Alíku!"

Syn arabského šejka začne studovat v Praze a píše mail svému otci: "Milý tatínku, daří se mi dobře. Jen se někdy stydím, když přijíždím ráno k univerzitě svým novým zlatým autem a vidím našeho pana profesora vystupovat z tramvaje." Otec odpovídá: "Posílám na účet milion dolarů. Kup si taky tramvaj, ať neděláš ostudu!"

Letí dva čápi a předhoní je tryskové letadlo.
První čáp říká: "Tyjo ten ale letí rychle." A druhý na to: "Se nediv, když mu hoří zadek!"

Pepíček se raduje, že našel padesátikorunu, ale po chvíli ji zahodí. "Proč sis ji nenechal?" diví se maminka. "Nebyla to pravá padesátikoruna," vysvětluje Pepíček "měla o nulu víc."

Na pastvě se potkají dvě ovce a jedna z nich řekne: "Bééé." A ta druhá hned: "Právě sem to měla na jazyku!"