********Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!

Červen 2014

Pár otázek

26. června 2014 v 21:00 | angelxheart |  Historie mého života
Milý deníčku, pokud pomineš mé ubohé přivítání, tak mě poslouchej...
Zeptám se tě na pár věcí:
Co mám udělat aby si mě lidi vážili? Doufám, že mi odpovíš co nejdříve!
Je normální nechat problémy celého světa nechat jentak vyhnít?
Mám se dnes den před vysvědčením umít, nebo něco namalovat? To mi odpověs co nejrychleji, protože už odbyla 21.hodina takže ti v klidu říkám HNEEEEED!!!!!!!!!
Pak bych ještě chtěla zjistit, jestli je správné, že hodlám všem mým "oblíbeným" vyučujícím dát zítra Tofife (kytka je samozřejmostí?
Přijímám jen kladnou odpověď, protože jinak by se zcela jisě mohlo stát, že bych zítra do školy vůbec nedorazila v důsledku přežrání se Tofife a následným odporováním mého organismu ho strávit.
Co si mám vzít na sebe dobře vím, nejsem fňukna a né zbytečně moji rodiče při rozhodování, jak se budu jmenovat, okamžitě zavrhli jméno Barbora i jeho anglickou verzi Barbie! Nic proti vám barborky -jde o chování s tím spojené.
No možná by neškodilo se tě zeptat, zda se mám na zítřek nalíčit a HLAVNĚ mi neříkej tím svým obviklým vyčítavím pohledem a tónem: "Kristý, vždyť víš, že to neumíš."
Dále bych od tebe chtěla vyzvědět jak bude zítra počasí? Bude teplo a slunce, dusno a zataženo, bude pršet a bude bouřka? Následuje otázka: Mám si vzít deštník?!
Koho potkám? Doufam, že jen moje přátelé, protože o ty co sou do mě zabouchlí rozhodně nestojíme že? Pak bych tě zase trápila svými hystorkami s nimiMrkající
Jo a pasuji tě na svou osobní navigaci, která mě přesně varuje když se budou blížit závistivé, povýšené a prostě blbé subjekty.
Mám si zejtra dát s celou školou zmrzku (která je u naší školy dávána po 1kopečku za vysvědčení zadarmo) i když mě bolí v krku a sem nemocná?
Hmmm...další otázky ti zdělím nepísemně.
Zatim ahoj...
Jo a přečerpala sem datový limit FUP. JIÁÁÁÁÁÁ...UPlačící

"Když se někde dává jídlo zadarmo"

26. června 2014 v 14:00 | angelxheart |  Témata týdne
K tomuhle sem už něco psala http://angelxheart.blog.cz/1210/narodil-ses-jako-original-nezemri-jako-kopie , ale proč tomu tady nevěnovat víc místa? Sice při přečtení témata se mi hned vybavila s tím naprosto nesouvisející hláška Simony s Comebacku(Cesta do Vtelna): "Vajíčka nerostou na stromech!" a jak už sem psala v názvu: "Když se někde dává jídlo zadarmo, tak ho tam přece nenecháme!" Comeback je Super, slibují od ledna boty zadarmo -ne to byla jen jedna hláška -slibují, že od září budou nový díly, takže jestli to nezkazej -většinou když je něco hodně populární (tady oprávněně!!!!) tak se snažej natáčet další a další díly, který většinou totálně podělaj. Vážně přemýšlim, že si vyrobim nějakej plakát Comebacku! Ale o čem sem chtěla mluvit:
Jak už všichni pořád posloucháme z jedné strany: Bud originální -kup si tryko, které nikdo zaručeně nemá!
z druhé zas: "Jdi s davem kup si tuty džíny a košili a budeš stopro IN a nezapoměn si košili zastrčit do džínů jinak to nebude COOOL!" -hlavně, že ste před 5lety řikali pravej opak: "Hlavně si NEZASTRKÁVEJ trika ani košile do kalhot, jinak budeš vipadat jako šprt!!!"
Ani o tom nevíme, ale přijmeme tyto bláboly módního apod. průmyslu útočícího na naše emoce jako pravdivý fakt...ani nepřemýšlíme, že to nebyl náš nápad...ani nás nenapadne, že by to mohl být náš nápad... a ty nejprimitivnější hovada k tomu dodaj ještě argument: "Prostě to řekli faktický husťáci, co se vyznaj!" Pak se není čemu divit že děcka nevíte, kdo jsou vaši rodiče, když jste "donucený" považovat za svoje stvořitele reklamní bosyS vyplazeným jazykem
Pak tu ještě máme snažili, co chtějí být za každou cenu "zvláštní", určitě tenhle ubohej způsob znáte...pokud máte štěstí tak ste si snim nepodali ruku osobně, ale jen přes jeho vyznání na internetu. No mluvim o sebepoškozování, ANO ANO ANO, já vim, někdo to dělá, že je mu opravdu ouvej (musim se přiznat, že když se "škrábnu" nebo říznu a teče mi trochu krev, tak se mi také uleví, ALE NEDĚLAM TO SCHVÁLNĚ -existují takový troubové jako já, kteří sice nejsou nějaká tlustá hromada tuku, ale přesto dupou a motaj se jak ožralý takže lehce do kdečeho vrazejNevinný...ale děcka přiznejme si někteří, že se řežeme do zápěstí apod. jen aby sme se pak mohli chlubit jizvami (ve dvou třídách sem napočítala zatim asi 4 sebepoškozováky, ale zatim sem odhalila jen jednoho, co se řeže aby byl "hustej") -já teda jizev mam kopu, ale ne ze sebepoškozování a nijak se s nimi chlubit nechci..max když děti chtěj ode mě vyprávět s nimi spojené zážitky:D -no musim vás brzdit, tak obrovské zase nejsou, ale je tu tolik šťouralů (i jako já),kteří si všimnou i půlcenťákové jizvičky.
Možná bych je měla pomenovat...
ale kdo si to má pamatovat!

Jo to mě přivádí na ještě jednu věc, BÁSNIČKA...snad nějakou vyždímu:
Originalita neroste na stromech
kde tedy roste?
v našich hlavách a na papíře
na který píše kdejaké zvíře
nevěřte všem papírům
někdy patří zlodějům
těm co chtěj mít v pokoji
zlatý prase na stroji
za pět deset melounů
poříděj si stádo ufounů
ty za ně budou makat
za tím co oni se budou flákat
ležet si pěkně v hotýlku
a mít stále zmuchlanou postílku
ve vaně jen šampaňský
a v tý postílce jen lehký ženský
nebo nějaké chudinky
co celý život znaj jen midlinky
nebo slavný herečky
co chtěj mít v novinách scénečky
reklama je nutná
jinak je peněženka smutná
a tabule vám už nechutná
šizuňkové lidský
nám bohužel většinou velmi blízký

Co k tomu napsat už nevim, když tak napište do komentářů svoje připomínky a ohodnoťte prosím článek:)
"Ps": nechápu jak, ale na dnešek sem měla přes 500návštěv? Cože? Samozřejmě mě těší, ale jak je to možné když sem celkem dlouho nepsala žádný článek -byla sem na zájezdu do Provance a ve Švícarsku..snad stihnu někdy napsat o tom článek i s fotkami!
/opět pardon za připadné pravopiisné chyby/