********Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!

Za mými zády

25. května 2014 v 19:00 | angelxheart |  Témata týdne
Někdy=každou chvíli si říkám jak to na tomhle světě chodí a přicházím na stále nové detaily kterých si někteří nevšimnou. A nebo jen dělají, že o tom nevědí? ...je to i tím, že vidím auru a trochu umím pracovat s energiemi...beru svět jako zrcadlo jednu stranu celkem známe, ale tu druhou mohou znát jen ti, co si to určí jako jeden ze svých cílů -nemyslím tím nějaké vyvolené, prostě "normální" lidi. Svět za zrcadlem popisuje nádherně knížní série Hlídek od Sergeje Lukjaněnko o které jsem už ixkrát psala, že mám už přečtené 2díly Noční hlídka, Denní hlídka a rozečtený třetí Šerá hlídka -není to trilogie- pak je snad Nová hlídka atd. Připadá mi, jako by autor také viděl auru a také vnímal jak fungují energie...možná je také indigové dítě jako já, ale když jsem viděla jak vypadá (ano sem typ co občas odsuzuje lidi ze vzhledu) tak to je asi další člověk, co do svých knih vkládá převážně svoje touhy a vzpomínky a není ničím nápadný. Lidé se dají odsoudit podle vzhledu, ne jestli mají velký zahnutý nos jako já a vypadají jako krokodíl stejně jako já...s tím se bud musí smířit, nebo jít na operaci a nebo jako já se rozhodnout jak chtějí vypadat, ale zase bych se rozkecala o něčem dalším a bylo by to moc témat v jednom článku. Spátky k tomu odsuzování: Můžeme odsuzovat podle toho, jak se dotičný o sebe stará -a to je taky vzhled...jestli má neustále mastné vlasy a nic s tím nedělá, smrdí, jestli má na sobě v kuse dlouho nošené nevyprané oblečení a nebo jestli naopak o sebe až přehnaně pečuje...samozřejmě než se pustíme do odsuzování musíme brát ohled na to, kolik má dotyční peněz, v jakém zázemí žije apod. a už bych se zase mohla rozmluvit o tom jak všechno můžeme změnit...
Včera sem seděla v metru -metro nemám moc ráda všichni jsou tam ještě divnější než na světle nad zemí...až přehnaně odsuzují a nebo pořád čekají že jim ukousnu nos nebo co, či se snadněji zamilují -prostě tam dávají volnější průchod svým emocím....no a naproti mě seděla nějaká slečna/paní (to je fuk) a pořád mě utlačovala...pořád do mě strkala nohama a tak se bere energie, koukla jsem se tedy na stav energie nebo jak to popsat (Sergej Lukjaněnko tomu říká pohled šerem) já ji vidím jen když zrovna chci pokud to nejsou nějaké vírazné výboje a nebo mi v tom naopak někdo nebrání...překáželo by mi to, bych asi hned narazila do sloupu -to narážím i bez toho, ale to je detailNevinný Samozřejmě mě začaly pálit nohy od toho jak mi ta osoba brala energii...tak sem se rozhodla, že si ji vemu spátky. Začala sem ji nasávat a ještě sem ji nastavila ruce aby ta energie do mě šla dřív. Mezi námi bylo takové síto, které zachytávalo všechnu špínu v její energii, všechen stres apod. kterého mám i bez ní dost...moje síto není tak husté jak bych chtěla, protože mám špatnou ochranu proti té špinavé energii, tak si nemůžu dovolit tolik brát, snadno mě někteří dostanou i na dálku a já jsem se ještě nenaučila ji pořádně odpinknout nebo přeměnit na tu co potřebuji. Ta ženská se ani nebránila jak jsem jí tu energii brala, pomineme-li její automatické obrané reflexy. Já si vědomě z lidí "bezdůvodně" energii rozhoně neberu, připadá mi to nespravedlivé a arogantní vůči těm lidem, výjimku tvoří děti, většina -podtrhuji slovo většina nemá ještě zničenou výměnu energií a přeměnu na tu co mi dobře chutná...tzn. že je to nevyčerpá, naopak posílí stejně jako mě, podobné to mají i zamilovaní, ale tam už sou háčky...mindráky jednoho a mindráky druhého, podmíněné reflexy apod.
Musím na sobě ještě hodně pracovat abych mohla být léčitelkou..tet už trochu sem, ale brání mi se v tom rozjet -hlavně ta moje ubohá ochrana. Hodně prý (i já si to myslím) pomáhá když děláte nějaké bojové umění -myslím bojové umění typu Kung Fu, taekwondo -na to chci chodit příští školní rok a pevně doufám, že se mi to podaří.
No mohla bych o tom napsat bychli. Děláte nějaké bojové umění? Víte co to je aura? Můžete napsat komentMrkající
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama