********Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!

Stylový život

5. května 2014 v 18:42 | angelxheart |  Témata týdne
No nazdar...tóny písně, závislost a pak styl...ste mě vypekli:D Pod tohle slovo se schová tolik nesmyslů...no doufám, že tím pádem budou čánky ostatních blogerů rozmanitější a ne jako minule převážně jen stejné kecy o drogách, alkoholismu a sebepoškozování. Já napíšu zase asi víc článků a nebo naopak budu ráda, když dopižlám tenhle jeden.
Styl...Co se schovalo pod tento pojem u mě?
1) Styl života
Jáj, to budou zas ty mé obvyklé psychologické řeči:P Tak asi bych měla říct co mě první napadne...jenže u čeho začít? životní styl asi doufám víme, co tím slovním spojením je myšleno...máme nezdravý a zdravý atd...
Já tet musím trpět bezohledný životní styl ve svém pokoji (a světe div se, není zaviněn mnou) leda že sem mu svolila aby ke mě přišel v podobě lidí...no sou to vůbec lidi?...Jestli to bude někdo číst, tak bych se vás ráda zeptala, jestli vám připadá normální, že: Se seznámíte s lidmi, kteří potřebují nutně bydlení. Vy ty lidi ubytujete a říkáte si, fajn budu si mít alespon s kým pokecat...někdo mi pomůže s úklidem tzn. vysávání, zalívání kytek apod.
-tím sem chtěla říct, že ti lidé vám za střechu nad hlavou platit nemohou, tvrdí, že mají málo peněz a žádnou práci najít nemůžou (do podrobností zacházet není třeba), vy jim tu práci sháníte, ale oni to vždy odmítnou a zahrnou vás nekonečnými výmluvami, proč to nejde. Ale ti tak zvaní (dalo by se říct jejich následujícím chováním, spíš samozvaní ) kamarádi, brzo ráno hned vypadnou a vrací se kdy se jim zlíbí( třeba i v půl druhé ráno), klíče jim tedy vezmete aby byli závislí na tom, jestli jim otevřete a myslítesi, že pravidla kdy přijdou už budete držet alespon trochu v rukách...mýlíte se, ti lidé se k vám chovají jako ke svým sluhům co jim nechtějí leštit boty i když za to dostávaj tučnej výdělek, jako by to byli ONI co vás hostí v pokoji, jako by jste to byli VY ti idioti, co parazitují na jejich nervech a dobré vůli. Domluvíte se tedy s nimi, že přijdou např. ve 3hodiny, aby mohli ještě dát nádobí do myčky, vysát...a je osm večer a oni pořád nevolají a nezvedají telefon...tak já sem jim pak napsala sms, že když nepřišli ve tři, jak bylo domluveno, že asi už u mě neráčí spát a tak že s nimi už na spaní nepočítám (záměrně sem vynechala slovo dnes, protože mají v mém pokoji ještě své věci.) ale že stejně je to bezohledné nenapsat ani sms, že se omouvají, ale to a to do toho skočilo a že to odpracují příště...Najednou po té sms mě začnou neustále prozvánět...ale moje nervy už praskaj ve švech a tak jim to nezvedam...no bohužel nebydlím sama a tak domu přijde leckdy stejně jako já nesmyslně dobrotivá osoba a telefon jim zvedne...seřve je, co si to dovolujou a že teda u nás spát tedy nechtějí, když k tomu takhle přistupují a že nejsem žádné hej počkej...oni jí na to drze řeknou: "A to jako máme spát venku?!?" místo aby se káli a prosili za odpuštění...nejsem nějak egoistická, ale na to fakt sedí, že sou drzí jak hovada!
Abych nezapomněla, tak jestli vám to připadá NORMÁLNÍ takovíhle chování ze strany těch lidí?

/Jako obvykle se omlouvám za případné pravopisné chyby/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eileen Abigail Smith Eileen Abigail Smith | Web | 5. května 2014 v 18:56 | Reagovat

Zajímavý článek ;) lepší nepouštět cizí lidi do domu... Jinak tvůj desing je .. hm ..  dost křiklavý, než jsem to dočetla, docela mě z toho rozbolely oči ;) ale jinak super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama