********Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!

Dneska, zejtra, jindy

5. května 2014 v 19:55 | angelxheart |  Historie mého života
Jsem si přečetla jeden článek a okomentovala ho....tak sem si řekla, že se tu rozkecám o podobném tématu.
Autorka psala, jak je znechucená svým životem, že chce změnu apod. Už sem měla v prstech kdejakou kritiku, ale pak se mi naštěstí těch lidí zželí...
No já sem to zažívala taky to, že můj život je k ničemu, chtěla sem skočit z okna, ale štěstí mi přálo a už sem se od svých 4let trochu změnila a tak sem si hned řekla: "Dyt si zlomíš akorát kosti a možná přežiješ...bude s tebe mrzák a budeš si za to moct po fyzické stránce jedině ty!" Tet se spíš rodičovsky okřiknu: "Nebud srab, nefnukej jenom a něco dělej, už nejsi zavřená v ústavu, tak toho využij!!!" Tak sem se rozhodla postupně se měnit, abych se neztratila...ne stát se kopií jako plno ostatních, ale změnit se a být prostě sebevědomá osobnost...začala sem např. cvičit, ne že bych byla tlustá, ale nemohla sem ani pořádně běhat jak sem měla zubožený svaly, protože se mi na tělocviku od mala děcka posmívali, že nejsem nejrychlejší apod. a to víte...sou paličáci co chtějí být ve všem nej a tak si ty kecy vemou k srdci a usmyslí si, že tady nemůžou vyhrát, tak se ani nezúčastní. Mě totiž od 4let bolí břicho (vtedy sem zjistila, že moji rodiče -hlavně můj otec je psychopat, ale kdo dneska neni...sle musíme s tim něco dělat!). Vždy když se cítim špatně tak emoce nakopnu kamsi a ozve se břicho...proč bych měla brečet, když mě nikdo neposlouchá. A tak mě bolelo i při tělocviku, školu jako celek ani nepočítaje -kdo by se tam taky hrnul když vás tam nikdo nemá rád a vaši rodiče jeden svým vzhledem -otec vypadá jako bezdomovec s náměstím na lebce a vlasy jak po elektrickém šoku v sešmajdaných botách a vousy ze kterých by se mohla najíst celá naše vláda a máma svým chováním: jakmile viděla nějaké moje spolužáky/ačky tak hned: "Kristinko, tady sou holčičky/chlapečci z tvojí třídy pozdrav je a zeptej se jich jak se měli o prazdninách." apod.
No a tak se mi nakonec podařilo svým odmítáním si nosit vohoz na tělocvik s tím, že mě bolí břicho -když sem jen kňourala, že mě bolí břicho, tak sem musela cvičit dokud sem se nezačala plazit po zemi a nabírat různých barev- přesvědčit dokonce ústavní doktorku aby se rozhodla, že budu omluvená z tělocviku....pro mě to byla bomba, ale několik let praktického necvičení ze mě udělalo malý neohebný ufuněný uzlíček svalů a tak posiluju a cvičim:)A aby si mě alespon část lidí vážila...no žijeme přece mezi samejma děckama, který mají nutkavou potřebu někomu ubližovat, protože přesně v takové dusné atmosféře vyrůstali... rozhodla sem se si ze sebe dělat srandu a přitom si sebe vážit, žvanit blbosti i když na to nikdo o kolo nemá náladu...abych se přiznala už mají a jak sou rádi:D A někteří i prohodí vzduchem "ta je vtipná" apod. to se hodí do krámu.

Vy, co si stěžujete budte rádi, že nejste zavřený v ústavech a Klokanech a podobnejch sprm. sračkách a ubíjeni agresivitou svého "blízkého" okolí...já to tak měla a nemohla sem nikam...člověk nesmí jen skuhrat a lízat si rány...musíme to překonat a věřit si, že to zvládneme změnit!:)

/jako vždy, pardon za pravopisné chyby/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Byla!
Byl!

Komentáře

1 Elis Elis | E-mail | Web | 6. května 2014 v 20:35 | Reagovat

Ahoj,tvůj blog mě zaujal a inspiroval mě!! Fakt dobrá práce,je to super,že i přes tohle všechno,co jsis zažila to bereš tak jak to bereš.To se musí ocenit,většina lidí to tak nemá a jsou to depkaři.Ale..já to nedokážu posoudit,nevim jaký to je takže. :-P

2 lifeofsadharlequin lifeofsadharlequin | Web | 8. května 2014 v 11:41 | Reagovat

Myslím, že kritika je zbytečná v případě, kdy člověka nějak nebaví stereotyp jeho života. Bohužel, každý jsme nějaký a každého trápí něco jiného. Pro někoho mohou být jeho problémy banalitou vzhledem k tomu, co si zažil on sám, ale ten dotyčný si zažil pouze to, a tak to chápe jako tragédii s trochou nadsázky. Tupými ovcemi nejsme už jen z toho důvodu, že v hlavách nosíme vlastní názory, tak proč je lidem brát?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama