********Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!

Prosinec 2012

Štědrý den

28. prosince 2012 v 17:36 | angelxheart |  Témata týdne
Štědrý den, svátek vánoční...co jste měli pod stomečkem?
Já: výrobu parfémů, rtěnku od Oriflame /Very Me\, krém od Oriflame stejně jako ozdobný stříbrný lak na nehty, tělové mléko, kasičku na peníze...atd.
Skolila mne k mé obvyklé smůle zase nějaká vyroza, takže jsem si začátek prázdnin opravdu užila- v sobotu sem jela do Motola kde mi dávali infuzi a pár hodinek sem si tak tam poležela...takže jsem se nemohla tak cpát cukrovím a štědrovečerní večeří jak bych chtěla.
V TV jsem skoukla druhou polovinu Pelíšků a stále přepínala a přepínala televizní kanály, pak si pustila Animal Planet.

Štědrý den
je krátký sen
čas jak na dárky myslet jen
koledy zpívat
ruce k modlidbám vzpínat
na krásné chvíle vzpomínat
o těch budoucích snívat
ozdoby na stromek napínat
rozesílat blahopřání
kvůli radosti nemět stání
Ježíšek už dárky neschání
už je štědrý

Pavučina

22. prosince 2012 v 0:08 | angelxheart
Tákže jelikoš právě probíhá konec světa (podle jedné teorie měl být v 11 hodin večer tj. před více něž hodinou!) měním i já vzhled a názef blogu...bohužel jak změnili ten vzhled a úpravu stránky Blog.cz tak se nemůžu dostat na blog z jiného počítače než z mého kde jsem se naštěstí trvale přihlásila a nevipla PC...NEVÍ NĚKDO JAK TO VYŘEŠIT? vždy se přihlásím a objeví se jako i před tím stránka "Napsat nový článek" (nebo tak něco) a když píšu nový článek a kliknu na "Publikovat" najednou tam skočí že se musím teprv přihlásit! Co to je? Prosím poraďte koho bach se měla když tak zeptat na z Blog.cz opravdu si nevím rady a můj rozbitý počítač ze kterého momentálně píšu a jsem přihlášená na blog.cz tak se chce neustále RESTARTOVAT, což by znamenalo asi ztrátu trvalého přihlášení a na tenhle blog bych se už nedostala!!!!!

a taková drobnost...jak myslíte že by se měl jmenovat můj blog?
a) Pavučina
b) Chatrč přes Most
c) jiný název /můžete navrhnout

Vidím vizi (1.část)

21. prosince 2012 v 17:09 | angelxheart |  Témata týdne
(V příběhu jsou přidány prvky z mého života)
Procházím jsem se po zasněžené ulici, kolem létají sněhové vločky...je štědrý večer...den kdy by měli být všichni se svými rodinami. Já ne, já Gabriela Dlouhá se dá říct žádnou rodinu nemám...místo toho mám partu opilců, bohatých chamtivců, rozmazlených a nedospělých dětí. Z toho se skládá moje rodina. Každý z nich má rád jen sebe a nikdo nemá rád je...bohužel na to doplácím i já, lidé mě dali do škatulky: Rodina Dlouhých Tyranů... ani se jim nedivím, jsem tichá moc se neprojevuji a tak mě nikdo moc nezná, všichni se od mě odvracejí, "vždyť jsem přece ta Dlouhá"
Štve mě to, každý podlehl myšlence, že přece není možné abych byla jiná! Tak jentak se courám po městě, koukám se do oken (domů co potkám na své "procházce"), která byla někdy otevřená a tak jsem měla možnost nejen vidět, ale i slyšet radost při štědrovečerní večeři nebo euforii dětí z dárků.
Nemohla jsem udržet svůj obvyklý ironický smích...většinou to bylo to jediné co mi zbívalo.
Jak jsem byla zamišlená nekoukala jsem na cestu a málem sem tak zakopla o nějakého člověka...
seděl schoulený v dece a očima bloudil po obloze, takže si mne patrně taky všiml až na poslední chvíli... "Pardon, já sem vás neviděla." vyjekla jsem když jsem o něj prakticky zakopla...
stařík sklonil hlavu a skrz brýle s modrými sklíčky mne bedlivě pozoroval...vrásky naznačovaly, že už něco zažil... "Ne já nekoukal, omlouvám se." okamžitě vypálil odpověď na mou omluvu

Pokračování příště :)

/Omlouvám se za případné pravopisné chyby!/