********Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!

Něco je špatně? Všechno nebo nic!

26. října 2012 v 20:11 | já! |  Témata týdne
Něco je špatně?
Všechno nebo nic!
To jsem si řikala když mne sociálky odvážely ze školy (bylo mi 11let)
a vezli mne do DDÚ (dětský diagnostický ústav)
vešla sem do budovy a pořád sem se ptala sama sebe, co je špatně? Nespletli si mě s někým já jsem nic neudělala akorát jsem před 3lety zavinila to že jsme z mámou odešly od mého psychopatického táty..
ale to jsou 3roky táhlo mi na devěd..teť je mi jedenáct!
Chtěla jsem zavolat mámě vzala jsem do ruky mobil a hledala v kontaktech její číslo.. displej mi najednou zakryla ruka, která se dichtivě natáhla pro můj mobil a až mi ho ukořistila posvištěl do trezoru který hned zamkla..seděla jsem u své školní tažky ještě z rukou jako bych držela mobil a říkala sem si v duchu: "Holka, něco je tuplem špatně!" Majitelka ruky co mi právě sebrala mojí poslední naději, která mi slibovala záchranu s týhletý situace se ke mě schýbla a řekla něco jako: "Tady tuhle věc si vezmu teť nebudeš nikomu volat!"
Teprve v té chvíli mě bodla do pohledu cedulka s nápoisem DDÚ.. pochopila jsem že někam chtějí zavřít a že se na tom určitě zasloužil táta... když sem se jí zeptala jak dlouho tu budu tak mi odpověděla: "Dva až tři měsíce pak uvidíme co s tebou!"
..zamžilo se mi před očima..
A JAK TO VŠECHNO DOPADLO ROZEPÍŠU DO NĚKOLIKA ČLÁNKŮ JE TO NA DLOUHÉ POVÍDÁNÍ! POKRAČOVÁNÍ BUDU DÁVAT BUĎ DO RUBRIKY Témata týdne i z Mého Života NEBO DO RUBRIKY Historie mého života.. nevím kdy najdu čas, ale snad co nejdříve!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama