********Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!

Narodil ses jako ORIGINÁL, Nezemři jako KOPIE!!!

21. října 2012 v 1:09 | autor blogu=já |  Historie mého života
Název článku je jedno z mých oblíbených mott..
Je hrozné když potkávám lidi co nosí taži, boty, bundy, atd.. např.: Adidas
sou všude a proč? Bylo mi k smíchu když sem si koupila boty za tři stovky u vietnamců.. a když sem si v nich vyrazila ven skoro každý mi říkal: "Víš že máš drahé boty? To sou Adidas nebo...(nebo nevim co všechno) viď?" a já jim odpověděla:"Já si volím boty podle toho, kolik stojí a jestli se mi líbí a né podle toho jestli jsou drahé a je na nich vyšito Adidas! Jsem originál šiju si oblečení a mám ráda módu, ale kvůli ní nebudu měnit svůj vzhled..svoje JÁ!!!"
Takže myslím že kdybych si na svoje botky za 3OOkč plácla nápis Adidas a prodala bych je za 3000 tak by to nikdo nepoznal..takže se rozhodně nemůže nikdo vymlouvat že si ty drahotky kupuje protože je firma jedinečná a má takové boty jako nikdo nemá..je to kvůli tomu aby byli "IN" a "COOL" ta slova podle mého názoru blbě pochopili.. COOL je v překladu v pohodě a z mého pohledu tím je myšlena volnost vijadřování svého já bez ohledu na ostatní a IN je asi to podobné..
Většina dětí v mé škole se chechtá tomu samému hází na sebe to samé oblečení apod. všechny holky jsou namalovaný a já je od sebe prekticky nerozeznám /Můj názor je že kdo se maluje tak si myslí že je ošklivý= má MALÉ SEBEVĚDOMÍ/ a kluci se taky chovaj stejně trapně skoro všichni sou ty "BOREČCI" a "FRAJÍRCI" a "MACHŘI" co jsou "VPOHO" a jak to dělají když se chtěj kámošit? jak? Zatahaj mne za vlasy, nadávaj mi že sem do nich strčila, posmívaj se ale je to jiný tip posměchu je z toho poznat že tím nemyslí nic zlího... Napište tu své názory prosím! A snažte se býti ORIGINÁLI!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Warbler Warbler | Web | 21. října 2012 v 1:15 | Reagovat

Já si nemůžu pomoc, ale podle mě se Češi oblékají jako přes kopírák a bojí se projevit svou osobnost a styl, všichni si dají džíny a tričko a kde nic tu nic...
Osobně si boty u Vietnamců nekupuju - nevěřím jejich kvalitě, takže raději si za boty připlatím, aby byly dobré po ortopedické stránce a šetřím jinde, ale Adidas a podobné firmy nemám v oblibě.

2 angelxheart -autor článku angelxheart -autor článku | 22. října 2012 v 19:30 | Reagovat

[1]:Ano češi a nejen oni jsou jako kopie a nejen v oblékání -jak sem psala. Možná sem to trochu špatně napsala, mím jediným zdrojem bot nejsou samozřejmě jen vitnamci ale scháním je všude ale hlavní je aby byly věci co nejlevnější, mě se líbili a jak sem zapoměla napsat byly co nejkvalitnější! -proto se nedivím že lidé nevěří vietnamským výrobkum..né vždy jsou zrovna kvalitní ale většinou to poznám...
Dík za komentář.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama