********Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!

Říjen 2012

Něco je špatně? Všechno nebo nic!

26. října 2012 v 20:11 | já! |  Témata týdne
Něco je špatně?
Všechno nebo nic!
To jsem si řikala když mne sociálky odvážely ze školy (bylo mi 11let)
a vezli mne do DDÚ (dětský diagnostický ústav)
vešla sem do budovy a pořád sem se ptala sama sebe, co je špatně? Nespletli si mě s někým já jsem nic neudělala akorát jsem před 3lety zavinila to že jsme z mámou odešly od mého psychopatického táty..
ale to jsou 3roky táhlo mi na devěd..teť je mi jedenáct!
Chtěla jsem zavolat mámě vzala jsem do ruky mobil a hledala v kontaktech její číslo.. displej mi najednou zakryla ruka, která se dichtivě natáhla pro můj mobil a až mi ho ukořistila posvištěl do trezoru který hned zamkla..seděla jsem u své školní tažky ještě z rukou jako bych držela mobil a říkala sem si v duchu: "Holka, něco je tuplem špatně!" Majitelka ruky co mi právě sebrala mojí poslední naději, která mi slibovala záchranu s týhletý situace se ke mě schýbla a řekla něco jako: "Tady tuhle věc si vezmu teť nebudeš nikomu volat!"
Teprve v té chvíli mě bodla do pohledu cedulka s nápoisem DDÚ.. pochopila jsem že někam chtějí zavřít a že se na tom určitě zasloužil táta... když sem se jí zeptala jak dlouho tu budu tak mi odpověděla: "Dva až tři měsíce pak uvidíme co s tebou!"
..zamžilo se mi před očima..
A JAK TO VŠECHNO DOPADLO ROZEPÍŠU DO NĚKOLIKA ČLÁNKŮ JE TO NA DLOUHÉ POVÍDÁNÍ! POKRAČOVÁNÍ BUDU DÁVAT BUĎ DO RUBRIKY Témata týdne i z Mého Života NEBO DO RUBRIKY Historie mého života.. nevím kdy najdu čas, ale snad co nejdříve!

Narodil ses jako ORIGINÁL, Nezemři jako KOPIE!!!

21. října 2012 v 1:09 | autor blogu=já |  Historie mého života
Název článku je jedno z mých oblíbených mott..
Je hrozné když potkávám lidi co nosí taži, boty, bundy, atd.. např.: Adidas
sou všude a proč? Bylo mi k smíchu když sem si koupila boty za tři stovky u vietnamců.. a když sem si v nich vyrazila ven skoro každý mi říkal: "Víš že máš drahé boty? To sou Adidas nebo...(nebo nevim co všechno) viď?" a já jim odpověděla:"Já si volím boty podle toho, kolik stojí a jestli se mi líbí a né podle toho jestli jsou drahé a je na nich vyšito Adidas! Jsem originál šiju si oblečení a mám ráda módu, ale kvůli ní nebudu měnit svůj vzhled..svoje JÁ!!!"
Takže myslím že kdybych si na svoje botky za 3OOkč plácla nápis Adidas a prodala bych je za 3000 tak by to nikdo nepoznal..takže se rozhodně nemůže nikdo vymlouvat že si ty drahotky kupuje protože je firma jedinečná a má takové boty jako nikdo nemá..je to kvůli tomu aby byli "IN" a "COOL" ta slova podle mého názoru blbě pochopili.. COOL je v překladu v pohodě a z mého pohledu tím je myšlena volnost vijadřování svého já bez ohledu na ostatní a IN je asi to podobné..
Většina dětí v mé škole se chechtá tomu samému hází na sebe to samé oblečení apod. všechny holky jsou namalovaný a já je od sebe prekticky nerozeznám /Můj názor je že kdo se maluje tak si myslí že je ošklivý= má MALÉ SEBEVĚDOMÍ/ a kluci se taky chovaj stejně trapně skoro všichni sou ty "BOREČCI" a "FRAJÍRCI" a "MACHŘI" co jsou "VPOHO" a jak to dělají když se chtěj kámošit? jak? Zatahaj mne za vlasy, nadávaj mi že sem do nich strčila, posmívaj se ale je to jiný tip posměchu je z toho poznat že tím nemyslí nic zlího... Napište tu své názory prosím! A snažte se býti ORIGINÁLI!!!!!

Téma týdne Alkohol?

21. října 2012 v 0:09 | já
No co bych o tom napsala... Alkohol je škodlivý a zároveň léčivý stejnak jak cigarety..
Škodlivý: Lidi ho většinou pijou
a)když mají nějaké potíže v životě.. stratili práci apod.
b) Málo sebevědomí aby zapadli do společnosti do skupiny do party(=na večírcích šampaňšké či víno) já to nikdy nechápala jak lidi můžou z malýho sebevědomí pít třebas šampaňský, víno, pivo -mě to vůbec nelahodí- chápu ty copijou např. rum...je sladkýS vyplazeným jazykem ale chápu to jen když na něj mají chuť a né ze slušnosti a aby zapadli..
já jsem se snížila k pití šampaňskýho z důvodu abych "zapadla" na oslavě nového roku jen jednou a určitě se to někdy zopakuje Moje sebevědomí není velké jak Jupiter je velké jak PlutoJe na prachy
c) Jako lék.. (vo tom já moc nic nevim) třeba moji prarodiče pijou každý den půl flašky piva "Na zdarví" ale opravdu. Já mám od mala problémy s bolestmi a tak si dám trochu echinacei (lék-kapky kde je trochu alkoholu) a bolest se ztlumí rozhodně to neni že do sebe kopnu flašku alkoholu!
To je tak můj názor v kostce..a sory za případné pravopisné chyby.