********Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!

Srpen 2012

Kočičí Oči

9. srpna 2012 v 1:23 | Angel Heart
Hezký den, večer, nebo cokoli jinýho... přectavuji vám můj zapadlý blog. Nevim jak často sem budu chodit a kdo se dostane vůbec sem a ještě tu něco přečte.. okomentuje a vůbec..
Nejradši bych sem psala svoje knihy a básně, prostě své výtvory (celkem ujdou)..ale nudí mne že někteří na hlavu padlí (dokonce víc než většina Andílků jako já) si je poté jak si přivlastňili..to se teda rovná že sem žádné nedám (ty výtvory)..ale alespoň nezajímavé příběhy (že by příhody?) a chvíle z mýho a jinýho života.. kdo bude mýt nějaký nápady ať se ohlásí zde na blogu..
a ještě něco: neumim to z blogama a vůbec když chci nějakýv přístroj opravit -telefon: hodím ho na zem nebo naň ho poklepu, bednu (TV) do ní praštim a zařvu na ní ať se vzpamatuje nebo posviští do popelnice či kontejneru (zabírá to), počítač: praštit s nim je moc ryskantní tak mám jinou super i debilní metodu, že mačkám všechny tlačítka co mne napadnou..stane se že to zabere.
Nejsem nějaká psycho (i když..rodiče tak trochu psychopati). Mám tyto "mota": Narodil ses jako originál! Nezemři jako kopie!!!Život je svině buď větší..Potkám štěstí a to řekne: "Uhni!" a jde dál..Fascinuje mne ta rozmanitost života, každej den mne naštve někdo jinej!..Každé ráno, když vstanu prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce..Neper se, život ti dá do držky sám!..Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí..Světu jsi možná jen jedinou osobou, ale jediné osobě můžeš být celý svět..Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.. Je ti 5 a každý ti závidí, je ti 10, neumíš násobilku, ale každý ti závidí. Je ti 15, prožíváš první lásku, a každý ti závidí. Najednou se ohlídneš a zjistíš, že na všechno ti jeden život nestačí. Pak začínáš závidět pětiletým...
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy,ale naštve tolik lidí,že stojí za to si ji pěstovat.Není ostuda upadnout,ale zůstat ležet!..Život je boj...tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošla..Jediné světlo mého života je světlo v ledničce... :D
Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla tak jdi a žij!
atd..to ještě dopíšu..